Regulamin

Prosimy o zapoznanie sią z naszymi zasadami. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku.

 

REZERWACJA

Dokonując rezerwacji w ZAJEŹDZIE zgadzają się Państwo z następującymi warunkami:

  1. Rezerwacji dokonujemy telefonicznie.
  2. Gwarancją potwierdzenia rezerwacji jest wpłata na konto wartości pierwszego noclegu w ciągu 3 dni od dnia rezerwacji telefonicznej.
  3. Nie dokonanie przelewu bez uprzedniego poinformowania nas o opóźnieniu, upoważnia nas do skreślenia rezerwacji. W
  4. razie rezygnacji z przyjazdu zaliczki za pobyt nie zwracamy

 

NALEZNOŚĆ ZA POBYT

Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas, należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie. Nie honorujemy kart kredytowych. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

 

DOBA HOTELOWA

Doba hotelowa rozpoczyna się o 15.00 w dniu przyjazdu a kończy o 11.00 w dniu wyjazdu. Pokoje i sfera prywatna. W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju stają się Państwo gospodarzami tego pokoju. Palenie Papierosów Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych Gości , obowiązuje w pokojach całkowity zakaz palenia. . Wyznaczone miejsce do palenia przed Zajazdem.

 

INFORMACJE O KLIENTACH

Osobom obcym nie udzielamy żadnych informacji na temat nazwisk i pobytu gości naszego gościńca. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdego gościa. Z góry dziękujemy za zrozumienie

 

ZWIERZĘTA

Zwierzęta w obiekcie są mile widziane. Dopłata za pobyt 20zł za dobę. Właściciel odpowiada za swojego zwierzaka i ewentualne szkody wyrządzone przez niego, podczas pobytu. POZOSTAWIONE RZECZY Pozostawione rzeczy przechowywane są przez okres 1 miesiąca.

 

UWAGI

Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać.

 

Dziękujemy za uwagę i życzymy miłego pobytu w naszym Zajeździe

S5 Box

Register